Vandrovec.net

Vítejte v krajině, kde cizák zahyne

Objednejte si knižní novinku Upír z okrsku!

Dnes jsme naskladnili náš druhý letošní knižní počin a to Upíra z okrsku, kterého jsme vydali ve spolupráci s Euromedií! Knihu můžete objednávat na e-mailu: lasky@vandrovec.net za 379,- Kč! Nezapomeňte si přiobjednat i knihu Conan Destilátor! 🙂

Možnost osobních odběrů:
Sídlo Sdružení: Novodvorská 1137/193, Praha 4

Pro další informace sledujte naše FB stránky: https://www.facebook.com/vandrovec.net/


Pozvánka na RotiCon

Všem, kteří toto uzří, reinkarnaci známé pražské akce oznamujeme! Jsme nový con, který absorboval ducha legendárních Eroticonů. Náš repertoár čítá nejen erotiku ve scifi a fantasy, ale i nová témata, která na žádném jiném conu nenajdete. Čeká vás kouzlo lásky o svatojánské noci, orgasmus jako klíč k otevření magického zdroje i nymfomanie ve službách nekromancie. Eros a Thanatos v české knižní obálce pojednaný optikou černé mše, milostná magie v hard verzi a další zajímavosti.

Z pestrého výčtu hostů a přednášeních namátkou zmiňme Karolínu Francovou, jejíž múza vdechla život nejednomu temnému mágovi, fotografkou a spisovatelkou Haninu Veselou, která údajně píše svou hrdinku Magnólii podle sebe, a dobrou vílu české f/sf, Františku Vrbenskou. Čeká vás košilatá one man show šéfredaktora spřáteleného webu Vanili, Honzy Vavřičky a vystoupení zakladatele infernalistické skupiny, malíře Sandra Dragoje, jehož démonické obrazy ozdobí stěny podniku, v němž letošní RotiCon proběhne.

Naším hostem bude i autor Černého bodu, Martin Jiroušek. Dozvíte se, jak je to s vydáváním dalších knih Andrzeje Pilipiuka o životě největšího ochlasty v dějinách Polska, Jakuba Vandrovce, a s plnou parádou pokřtíme Pilipiukovu novinku, Upíra z okrsku.

Pod vedením zlatovlasé krásky z Triumvirátu, Michaely Mergelové, si budete moct zkusit napsat erotickou scénu, můžete zajít na Gastroworkshop nebo si nechat namalovat oblíbený symbol od bodypainterky TANAKI. A to je pouze část z naší nabídky.

Těšit se můžete na úžasnou neopakovatelnou atmosféru, dvě linie přednášek a workshopů, a poutavý doprovodný program. Celou akcí vás bude provázet moderátor Marek Tvrdý. Na závěr promluví harfa Jany Maffet Šouflové a zazní hodinka keltských a středověkých melodií.

KDY: Magické datum 13. října 2018, sobota, od 12:00 – 22:00

KDE: Stylové prostory Dark Velvet, který najdete na adrese: Husitská 677/15, Praha 3. Nejlépe se tam dostanete autobusy, které jezdí ze stanice metra Florenc. Zastávka: U památníku. Dark Velvet disponuje Absintherií a kromě standartních nápojů nabízí i speciální drinky. Zákusky, vynikající domácí masové koláče a další občerstvení. Kuřáci uvítají posezení v klidné zahrádce. Podrobnější informace o temně sametovém místě naší akce: http://darkvelvetcafebar.cz/

Lístky budou k dostání na místě konání. Podrobný rozpis akce najdete na našich webových stránkách: www.vandrovec.net

Eroticon uzavírá čtrnáctiletou tradici a žezlo přechází na jeho mladého následníka. Ať žije RotiCon!

Pokud si nechcete nechat ujít žádnou z novinek, sledujte FB stránky události: https://www.facebook.com/events/993271594187747/


Upír z okrsku již brzy ve vašem knihupectví! Zatím si vychutnejte ukázku!

Pokud milujete knihy polského autora Andrzeje Pilipiuka, tak se můžete těšit na další novinku, která právě vychází. Je to pokračovají upírské série a první knihy, která měla název Upír z činžáku. Knihu Upír z okrsku jsme jako Sdružení Jakuba Vandrovce pro naše čtenáře připravili ve spolupráci s Euromedií, která koupila vydavatelství Laser!

Anotace:
Dcera komunistického funkcionáře Manka se po sebevraždě probudí v hrobce. Domnívá se, že byla omylem pohřbena zaživa, při návratu domů však před ní všichni prchají. Příslušník varšavské komunity upírů jí vysvětlí, že se stala jednou z nich. Připojí se tedy k nim a prožívá polskou realitu sklonku socialismu se všemi jeho zádrhely.


Těšte se na pořádnou dávku humoru Andrzeje Pilipiuka v nové knize Upír z okrsku!

Rozjeli jsme spolupráci s Laserem (Euromedia) a již v srpnu se můžete těšit na výsledek v podobě pokračování knihy Upír z Činžáku. Upír z okrsku přináší jedenáct příběhů s hlavními hrdiny: upíry Mankou, Igorem a Markem. Nechybí posměšky z reality pozdně komunistického Polska. Komu se líbila první kniha, Upír z činžáku, tak určitě nebude zklamám. A kdo jí nezná, může se zcela nezávazně začít a prožívat neuvěřitelné příhody upírů za socialismu. Pokud hledáte nevšední humor, výrazné hrdiny a strhující styl psaní, je tohle kniha pro vás.


Andrzej představuje nový díl upírů, který vyšel v Polsku. Co takhle druhý díl po česku?

Andrzej Pilipiuk, Wampir z KC i trudne pytania

"Wampir z KC" to już trzeci tom przygód wampirów z warszawskiej Pragi. Andrzej Pilipiuk promował tę książkę w czasie Warszawskich Targów Książki, ale znalazł też czas, by z nami porozmawiać. A w tej rozmowie m.in. zastanawiał się, czy kosmici byliby w stanie zrozumieć nasze poezję i muzykę oraz polecał im coś naprawdę ponadczasowego. Co? Przekonajcie się!Fabryka Słów swiatksiazki.pl

Zveřejnil(a) Nie jestem statystycznym Polakiem, lubię czytać książki dne Úterý 5. červen 2018